Családi kerékpártúra és vetélkedő

program: EuroVelo kerékpárúton 20km családi túra

egészségkárosodott gyermekeket nevelő családok közös programja az elfogadás jegyében

 ( 10-29 éves korosztály és családjaik számára)

Helye: Csongrád-Bokros-Csongrád, EuroVelo Kerékpárút 20 km táv, Bokrosi Művelődési Ház

Ideje: 2021. 05.01.

Célja: Családi program lebonyolítása olyan családok bevonásával, ahol egészségkárosodott gyermeket nevelnek. A családi vetélkedő által olyan játékos feladatokat végzünk, melyek valamelyik érzékszervünket (hallás, látás, mozgás) kivonják. Ezáltal az egészséges társak is tapasztalhatják, milyen nehézségek érhetik egészségkárosodott társaikat. Szeretnénk, ha ezáltal segítőkészebbek és elfogadóbbak lennének.

A kerékpáros túra csoportot képzett kerékpáros túravezető kíséri.

Létszám: 30 fő/alkalom

Oszd meg másokkal is!