Online DÍJKIOSZTÓ-52. Föld Világnapja FOTÓPÁLYÁZAT

Létünk alapja az élővilág változatosságának megőrzése – erre figyelmeztet az 52. világméretű Föld napja esemény. Az emberiség túlterjeszkedése és túlfogyasztása veszélyezteti a világot, beavatkozása a természet évezredes egyensúlyába tönkre teszi a vadonélő állatok, növények, természetes élő vizek létezését. Az emberi faj sebezhetőségére pedig a napjainkban pusztító koronavírus figyelmeztetett minket. Olyan alkotásokat várunk, melyek kifejezik 2022/23 évben mindennapjainkat.

Nagyvárosi, vidéki, otthoni életképek

1. helyezés: Csizmadia Mónika
  2. helyezés: Fonagy László
  3. helyezés: Tinusz Tamás
  4. Különdíj: Pál Andrea

Természet és táj, állatvilág

1. helyezés: Palatinus Rita
  2. helyezés: Mándli Szabolcs
  3. helyezés: Szazánszki Katalin
  4. Különdíj: Szalontai Zsombor és Csepregi Mária

Étel, táplálkozás

Nem érkezett fotó

Egyéb kategória

1. helyezés: Szabó Dominik Noel
  2. helyezés: Gazsi Márta
  3. helyezés Tinusz Tamás

Elkapni egy jó pillanatot, meglátni a szépet, felfedezni a mondanivalót, esetleg humort elsütni, mind olyan lehetőségek, ami egy fotós számára nagyszerű kihívás. Fotós pedig bárki lehet! Ezt bizonyítja a CSETE Egyesület online fotópályázatára megküldött több mint 200 fotó, melyen amatőrök és profi fotósok egyaránt részt vettek. Gratulálunk a díjakhoz!

A CSETE Egyesület által felajánlott díjban részesülők meghívást kapnak az 6. alkalommal megrendezésre kerülő természetvédelmi táborba a magyarországi vizek városába. A bajai 3 napos tábor 2023. augusztus végén kerül megrendezésre, ahol kerékpártúra a program a Gemenci erdőbe és természetfotózás a Duna mentén. Gratulálunk Mindenkinek!

Nagyvárosi, vidéki, otthoni életképek

1. helyezett - Csizmadia Mónika