Online DÍJKIOSZTÓ-52. Föld Világnapja FOTÓPÁLYÁZAT

Létünk alapja az élővilág változatosságának megőrzése – erre figyelmeztet az 52. világméretű Föld napja esemény. Az emberiség túlterjeszkedése és túlfogyasztása veszélyezteti a világot, beavatkozása a természet évezredes egyensúlyába tönkre teszi a vadonélő állatok, növények, természetes élő vizek létezését. Az emberi faj sebezhetőségére pedig a napjainkban pusztító koronavírus figyelmeztetett minket. Olyan alkotásokat várunk, melyek kifejezik 2022/23 évben mindennapjainkat.

Kategóriák

Nagyvárosi, vidéki, otthoni életképek

 1. helyezés: Csizmadia Mónika
 2. helyezés: Fonagy László
 3. helyezés: Tinusz Tamás
 4. Különdíj: Pál Andrea

Természet és táj, állatvilág

 1. helyezés: Palatinus Rita
 2. helyezés: Mándli Szabolcs
 3. helyezés: Szazánszki Katalin
 4. Különdíj: Szalontai Zsombor és Csepregi Mária

Étel, táplálkozás

Nem érkezett fotó

Egyéb kategória

 1. helyezés: Szabó Dominik Noel
 2. helyezés: Gazsi Márta
 3. helyezés Tinusz Tamás

Elkapni egy jó pillanatot, meglátni a szépet, felfedezni a mondanivalót, esetleg humort elsütni, mind olyan lehetőségek, ami egy fotós számára nagyszerű kihívás. Fotós pedig bárki lehet! Ezt bizonyítja a CSETE Egyesület online fotópályázatára megküldött több mint 200 fotó, melyen amatőrök és profi fotósok egyaránt részt vettek. Gratulálunk a díjakhoz!

 A CSETE Egyesület által felajánlott díjban részesülők meghívást kapnak az 6. alkalommal megrendezésre kerülő természetvédelmi táborba a magyarországi vizek városába. A bajai 3 napos tábor 2023. augusztus végén kerül megrendezésre, ahol kerékpártúra a program a Gemenci erdőbe és természetfotózás a Duna mentén. Gratulálunk Mindenkinek!

Nagyvárosi, vidéki, otthoni életképek

1. helyezett - Csizmadia Mónika

2. helyezett: Fonagy László

3. helyezett - Tinusz Tamás

Különdíj: Pál Andrea

Természet és táj, állatvilág

1. helyezett - Palatinus Rita

2. helyezett: Mándli Szabolcs

3. helyezett - Szazánszki Katalin

Különdíj: Szalontai Zsombor

Különdíj: Csepregi Mária

Egyéb kategória

1. helyezett - Szabó Dominik Noel

2. helyezett - Gazsi Márta

3. helyezett - Tinusz Tamás

Oszd meg másokkal is!